UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 8278577
nr 827 8577
Väggur
Sent 1800-tal, Monville, Lemarchand, pärlemo & emalj, höjd: 61 cm
Kondition: slitage, lagad
måndag 20 maj 2013
kl 18:52:00
Väggur
Kondition: slitage, lagad
nr 827 8577
Väggur
Kondition: slitage, lagad
måndag 20 maj 2013 |